Встановлення теплового насоса від перевіреного інсталятора

Встановлення теплового насосу – наш профіль, справа котру ми любимо і займаємося нею не перший рік.

 

1. Встановлення теплового насосу “під ключ”.

Це не просто популярна фраза а принцип діяльності нашої фірми. Після розрахунку специфікації ми надаємо замовнику загальну вартість і гарантуємо що не виходитимемо за межі цієї вартості (зрозуміло якщо з боку замовника, в проект не буде внесено змін). Вартість включає в себе всі зобов’язання – закупівля і транспортування матеріалів, монтаж, налаштування системи і т. д. Всі організаційні питання з прорабом вирішують наші фахівці. Замовник висловлює свої побажання, все інше – наш клопіт.Що є на ринку: замовнику надають привабливий по ціні кошторис, підписується договір. Потім підрядник виставляє додаткові рахунки на додаткові роботи. В результаті загальна вартість проекту може бути в два рази вищою ніж було в договорі спочатку.

Встановлення теплового насосу

 


2. Кваліфіковане проектування.

Ми ніколи не рахуємо “на око”. Для підбору теплового насоса потрібно виконати розрахунок тепловтрат. Для цього ми використовуємо сучасне програмне забезпечення і користуємося найновішими методиками розрахунку.

Що є на ринку: підрядники підбирають тепловий насос “на око”, виходячи примітивно з площі або об’єму будинку. Принципові схеми відсутні. Діаметри труб підбирають “виходячи з досвіду”. Принципові схеми викреслюють крейдою на бетонній підлозі топкової.

Кваліфіковане проектування

 


3. Чистий монтаж теплового насосу.

Ми приділяємо увагу якості наших послуг. Наші монтажники прибирають за собою сміття і не приносять естетичного дискомфорту.

Що є на ринку: розкидані по будинку і ділянці недопалки від сигарет, гори виробничих відходів. Неохайні монтажники котрі зловживають ненормативною лексикою.

Чистий монтаж теплового насосу

 


4. Післяпускове обслуговування і консультування.

Ми не закінчуємо нашу співпрацю з замовником після завершення всіх робіт. Тепловий насос – складна система, і у замовника на перших етапах виникає багато питань, щодо керування системою і зміною налаштувань. Ми допомагаємо виконувати всі налаштування і виводити роботу системи на максимально економний і комфортний режим.

Що є на ринку: підрядник забрав гроші і забув про замовника. В результаті ми отримуємо дзвінки від незадоволених замовників з проханням налаштувати систему, яку монтували наші “колеги”.

обслуговування і консультування

 


5. Ми працюємо з тепловими насосами з моменту їх появи на ринку України.

Що є на ринку: вчора дядя Вася ставив газові котли. Сьогодні він прочитав в інтернеті що є якісь теплові насоси і вони користуються попитом. Завтра він вже досвідчений монтажник теплових насосів. Результат – все красиво але система не працює, або працює неефективно. Висновок: теплові насоси це не котли, існує багато нюансів при проектуванні і монтажі. Встановлення теплового насосу вимагає спеціальних навичок і знань. Інакше може бути ось так 🙂

перевірений інсталятор

 


 

 

Що Ви отримуєте звертаючись до нас:

1. Консультація.
2. Принципові проектні рішення.
3. Візуалізація топкової.
4. Придбання кращого обладнання.
5. Встановлення теплового насосу.
6. Індивідуально написану інструкцію під Вашу систему.
7. Обслуговування системи.
8. Задоволення від співпраці :).Приклади робіт:

 

 

 

 

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!