22.10.2017

Запит розрахунку вартості

Вартість теплового насосу

Анкета для запиту вартості системи опалення на базі теплового насоса “під ключ”

вартість теплового насосу під ключ розрахунок вартості теплового насосу

Тепловий насос це складна система, котра складається з великої кількості елементів. Особливо, це актуально, якщо мова йде про тепловий насос “грунт / вода”. Розташування ділянки, конфігурація будинку, існуючої системи опалення (якщо вона вже є) і побажання замовника впливають на вибір обладнання, вартість теплового насосу і проекту в цілому. Надайте нам інформацію, і ми допоможемо Вам визначитися з основним обладнанням.

Будь ласка, заповніть уважно анкету, і ми обов’язково надішлемо Вам пропозицію на тепловий насос “під ключ”, де буде вказана загальна вартість системи. Зрозуміло, це буде попередня ціна, так як для складання точного кошторису потрібно виїжджати на об’єкт і робити проект. Ми це також робимо, приклади дивіться тут. А поки, заповніть будь ласка анкету.

АНКЕТА

Як можна зменшити вартість теплового насосу?

В першу чергу слід керуватися рекомендаціями які дають більшість виробників – вибирати тепловий насос з тепловою потужністю близько 80% від необхідної (розрахункової) потужності для опалення будинку. Це призводить до того, що таке обладнання зможе самостійно опалювати будівлю, до температури на вулиці не нижче -10 … -15 ° C. У більш холодні дні рекомендується вмикати на допомогу додаткове джерело тепла, наприклад електричний котел (може вмикатися автоматично). Оскільки температури нижче -10 … -15 ° C бувають не так часто, то витрати на роботу додаткового, неекономного джерела тепла, в масштабах опалювального сезону, будуть мінімальні, в той час як вартість теплого насоса буде нижчою.

Як правильно вибрати тепловий насос, читайте в статті – https://freenergy.com.ua/ru/selection-ru/

Про тепловий режим будівлі тут.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!