Теплові насоси, та їх переваги над іншими джерелами тепла.

Теплові насоси мають ряд переваг над іншими системами опалення. Пропонуємо Вам ознайомитись з ними.

1. ТЕПЛОВІ НАСОСИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ.

Тепловий насос, як і будь-який інший електричний прилад споживає електроенергію. Але споживання енергії теплонасосом менше в декілька разів ніж звичайним електрокотлом, або будь-яким іншим електричним нагрівачем. Різниця в споживанні може сягати до 5 разів! (залежить від COP теплового насосу). Тому можна сміливо говорити про те що використання теплового насосу в п’ять разів економічніше, ніж електрокотла. Якщо ж порівнювати тепловий насос з газовим або іншим котлом, однозначну відповідь на питання, в скільки разів теплонасос економніше, дати важко. Це пов’язано виключно з тим, що вартість газу і електричної енергії, постійно змінюється, відповідно змінюється і баланс в ту чи іншу сторону. Пропонуємо Вам скористатися калькулятором економії тепловим насосом для того, щоб порівняти кількість спожитих енергоносіїв різними джерелами тепла.

теплові насоси енергоефективні

 


2. З ТЕПЛОВИМИ НАСОСАМИ КОМФОРТНО.

Теплові насоси як правило мають передову автоматику, що дозволяє підтримувати стабільний клімат в будинку протягом року в автоматичному режимі. Тепловий насос самостійно вираховує, коли необхідно увімкнути опалення, яку температуру теплоносія потрібно підтримувати в радіаторах, в підлогах і т. д. для того, щоб при зміні температури на вулиці, температура в приміщеннях залишалася стабільною. При закінченні опалювального сезону, режим опалення автоматично вимикається, тепловий насос продовжує працювати лише в режимі нагрівання гарячої води. Згодом, з початком спекотних днів, автоматично вмикається режим охолодження будівлі. Якщо необхідно змінити налаштування, необов’язково йти в теплопункт, можна скористатися виносним пультом або змінити налаштування через мережу інтернет.

комфортно

 


3. ТЕПЛОВІ НАСОСИ СУЧАСНІ.

У багатьох виробників існують свої сервіси, котрі дозволяють моніторити роботу системи з тепловим насосом та змінювати налаштування через мережу інтернет.
Пропонуємо Вам ознайомитися із одним з таких сервісів www.nibeuplink.com. Для входу скористайтеся: E-mail: demo@nibeuplink.com,
Пароль: Demo2012

 

сучасно

 


4. ТЕПЛОВІ НАСОСИ БЕЗПЕЧНІ.

В тепловому насосі нічого не горить і не тліє. Немає вибухонебезпечних та горючих речовин. По безпечності тепловий насос кращий, ніж, наприклад, холодильник, адже тепловий насос має набагато більше ступенів захисту, ніж будь-який побутовий прилад.

безпечно

 


5. ТЕПЛОВІ НАСОСИ НЕ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД ГАЗУ

Чи варто говорити про ці переваги в час, коли спекуляції навколо викопних невідновлюваних ресурсів продовжують збільшуватися, в зв’язку зі зменшенням запасів цих ресурсів?
Особливо це актуально для будинків, котрі розташовані на негазифікованих територіях. В таких випадках тепловий насос є єдиним оптимальним рішенням. Адже електроопалення занадто дороге, а тверде паливо настабільне і небезпечне.

без газу

 


6. ТЕПЛОВІ НАСОСИ НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ДИМОХОДУ

Ви будуєте сучасний, привабливий будинок? Чи є місце в екстер’єрі Вашого будинку для димоходу? Чи є бажання займатися його обслуговуванням і прочисткою?
Котли на твердому паливі, під час відлиги задимлюють не тільки Вашу ділянку, а й інші ділянки в радіусі 100 метрів.

без димоходу

 


7. ТЕПЛОВІ НАСОСИ ЗБЕРІГАЮТЬ ЗЕМЛЮ ДЛЯ НАЩАДКІВ.

Все рідше нам співають солов’ї,
В котлах згорають мальовничії гаї
Ліси зникають, залишаються поля
Ми не цінуєм що дарує нам земля

Не намагаємось природу зберегти
Яке майбутнє ми бажаєм досягти?
Де дихать нічим, і отруєна вода?
Сказати завтра дітям “Нам шкода”?!…

Автор: Влад Комаринський, джерело: відео з youtoobe.

зберігає землю для нащадків

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!